| dulc3'maria a întrebat:

Vreau sa ma duc in club am o rochita scurta neagra, pantofi roz, un bolero roz si as vrea sa imi pun o fundita roz in par intr-o parte insa nu prea mai am idei cum, ca port mereu asa http://kitty-fitoasa.hi5.com/......otoUser.do
dar vreau mai diferit de cum o port eu mereu:xCeva link-uri cu poze? Merci frumos.:x

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aham, am vazut galeria foto, dragut, dragut. Dar cea mai misto poza e aia in care faci dushee hee tongue

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Http://www.pitzipoanca.org/. aici gasesti.

| udarb a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/images aici s-ar putea sa iti placa cate ceva