| Madda16x a întrebat:

Vreau sa ma îngraş... Întrun timp foarte scurt...
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| detty24 a răspuns:

Mananca dupa ora 8 seara si se va pune mai mult pe tine pentru ca noaptea nu mai esti in miscare deci poti lua cateva kg-e in plus...

| Madda16x explică (pentru detty24):

Mulţumesc.

| detty24 a răspuns (pentru Madda16x):

N-ai pentru ce draguta, stiu cum e ca intr-o perioada si eu am fost foarte slaba si doar asa am reusit sa pun cv pe mine *-*

7 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

Mananca cat incape mananca si frigiderul daca poti

| Madda16x explică (pentru DeeaDLove12):

Am incercat asta... dar la ora de Sport le dau jos pe toate.[Imi place foarte mult Sportul♥ ex:fotbal, volei, altetism big grin ] Asa ca ma delic 100%!

| DeeaDLove12 a răspuns (pentru Madda16x):

Mananca mancare cu foarte multe calorii si grasimi

| mariukka a răspuns:

Vitamine de la farmacie.Maninca mult

Răspuns utilizator avertizat