| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma transfer la alt liceu mai aproape de casa, fac naveta si este cam lunga. Directoarea nu vrea sa imi dea transferul, zice ca nu are voie ca suntem 27 in clasa si trebuie sa fie minim 30 cryingCe as putea sa fac?crying
P.S.Acolo ma primeste ca am vorbit cu directorul.

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Cum sa nu-ti dea transferul? Incearca pana cedeaza.Mergi si cu parintii, fa un scandal de acolo.Nu are cum sa nu-ti dea transferul. E obligata.

| foxi a răspuns:

E obligata sa-ti dea transferul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam in aceeasi situatie sunt si eu.Sunt la un liceu industrial auto si as vrea sa ma transfer din anumite cauze(probleme cu diriga, absente si profesori idioti) la un liceu industrial energetic.Imi puteti spune ce acte am nevoie si cum sa procedez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau sa ma transfer de la profil: protectia mediului la alt liceu care are profilul filologie si mai trebuie sa dau diferente?