| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez Genius SW-G2.1 1250 38W ce ziceti este bun pentru muzica intr-o camera normala? Sunteti multumit de el?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

La eMAG momentan au la vinzare pe site 3 resigilate. Iti dai seama ca oamenii aia nu le-au intors la magazin de bine ce se aud... Mai bine te-ai orienta la asta - http://www.emag.ro/boxe/boxe-21-logitech-z323-30w-negru--p980-000356
Sau, daca cumva ai noroc, Logitech X-230 SH de pe undeva. Daca gasesti noi, cu atit mai bine. Am X-230 de vreo 6 ani si stiu ce vorbesc.