| Minamii a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar eyeliner si nu stiu stiu de care sa imi iau, vreau unul bun dar si destul de ieftin pentru ca folosesc foarte des...cam cat ar fi cel mai ieftin eyeliner? nu conteaza daca e bun sau nu.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Danielllle a răspuns:

Eu cel mai ieftin eyeliner mi l-am luat cu 5 lei de la un magazin de cosmetica.L-am folosit cam vreo 3 luni, nu ma dau foarte des.Insa nu rea f bun. Daca imi nimerea in ochi incepedea sa ma usture.Incearca unul de la flormar.Acuma ma de acesta si ti-l recomand cu toata increderea.20 de lei am dat.

e acesta:
http://www.e-cosmetic.ro/brand/flormar/tus-de-pleoape-flormar-dipliner.html

| Danielllle a răspuns (pentru Danielllle):

Sorry de gresile de gramatica acum le-am observat.
*era
*am

1 răspuns: