| izabbel a întrebat:

Vreau sa-mi duc iubitul undeva la munte de ziua lui care este aproape. Ce loc imi propuneti? As vrea sa ne distram mai mult nu sa vizitam multe castele sau mai stiu eu ce. Ce cafenea, pub, partie sau locuri speciale stiti?

Răspuns Câştigător
| Șhoghetăn a răspuns:

Harghita e cel mai romantic loc sau Sovata la fel... daca nu iti place poti incerac poiana Brasov sau moieciu de sus sau moieciu de jos sau branu

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Brasov[Poiana Brasov]

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

La Brasov sau la Sinaia.Sunt destule cafenele, partii si cluburi.happy
Muzica pe partie e super si e zapada foarte buna! Bafta!
Funda?!

| AlexCool17 a răspuns:

Eu zic Predeal mereu merg cu iubita acolo!

| Skittel a răspuns:

Vidra sau Vidrele, ceva de genu, prin M.tii Fagarasi cred ca e. Nu stiu de castele etc dar au cea mai moderna partie. E super marfa acolo happy