| RoxAnana a întrebat:

Peste 2 saptamani merg cu iubitul in prima noastra vacanta, la munte. Vom sta 4 zile. Ce jocuri stiti (asa in 2) in caz ca nu va fi vreme frum sau nu putem dormi? Ce activitati mai propuneti sa facem?
P. S:Nu vreau raspunsuri stupide.

1 răspuns:
| Gamerita a răspuns:

Pai :
1.sa jucati carti
2.sa jucati jocu,, adevar si provocarelaughing "
3. poti sa iti iei la tine cv de genu jocuri din alea in 2 sau mai multi de ex,, monopoli " sau ma rog sunt mai multelaughing
. si c.am atat..mai sunt jocuri sau, puteti nu stiu sa vorbiti, dedespre bancuri sa radeti sau mai pentru sa va uitati la un film de groaza devil sau comedie laughing... Sunt multe jocuri..incearca sa cauti pe net!winking Bafta :*. Funda?; o3 thx!