| RoxAnana a întrebat:

Peste 2 saptamani merg cu iubitul in prima noastra vacanta, la munte. Vom sta 4 zile. Ce jocuri stiti (asa in 2) in caz ca nu va fi vreme frum sau nu putem dormi? Ce activitati mai propuneti sa facem? Nu vreau raspunsuri stupide.

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Inventati un joc al vostru, cat mai original, sa va aduceti aminte de el si de acea '' seara ''.

3 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Sex!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roo):

Pentru sex e nevoie de mai mult de 4 zile, așa că mai bine să nu se apuce...

| Cattuzu a răspuns:

Heei sunteti un cuplu ai uitat? Si in ocazii din astea trebuie sa vina totul de la sine si sa fiti cat se poate de spontani, cum zicea si @Amelya02, trebuie sa fiti cat mai original si sa va aduceti aminte de ce s-a intamplat in acea vacanta mai ales de ultima searahappy mult succesbig grin