| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa-mi fac breton intr-o parte, sa ma tund in scari si sa mi-l fileze, dar nu stiu daca sa inceapa scarile de sus sau mai de jos, ce imi sugerati? funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar fi mai frumos daca ti-ar face scarile de sus. Si eu sunt tunsa cum vrei tu. Am breton intr-o parte si scarile facute de sus si consider ca arata destul de bine. Bafta! happy

| Isabella17 a răspuns:

Nu incepe scarile prea de sus pentru ca daca vei dori sati schimbi frizura nu vei putea din cauza firelor scurte.

| Tanea154 a răspuns:

Pai daca esti mai slabuta la fata mai binede mai sus va fi de mai sus iar daca esti mai grasuta la fata de jos. sper sa te ajute rs meu