| Alinush6 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o lista cu carti pe care vreau sa le citesc
de aceea vreau cat mai multe sugestii si va rog sa fie sugestii foarte bune, carti preferate sau care v-au impresionat in mod placut.
Ma ajutati?

3 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

A song of ice and fire.

| buturuga a răspuns:

Mie mi plac, in special cartile de dragoste, putin perverse preferatele mele sunt : Zulme de Yves Grandon, Bel-Ami de Guy de Maupassant, Trilogia "Fortele Raului Absolut" de Kelley Armstrong, In al noualea cer de Danielle Steel, "Suflete zbuciumate" de Stefan Zweig, cam astea imi plac mie :]

| Cutareasca a răspuns:

- Seria Vampiratii de Justin Somper[superba]
-Tatuaj cu sange de monstru de D.M. Cornish
-Atherton-Casa Puterii de Patrick Carman

Nu dau prea multe dar astea sunt printre favoritele mele