| DaDaDa a întrebat:

Vreau sa-mi fac un jurnal si nu ştiu cum să-l personalizez. Idei?

2 răspunsuri:
| AyliN98 a răspuns:

Hey! De exemplu poti sa pui o poza cu tine, sa pui poze cu vedetele tale preferate sau sa faci niste desene.

| biancabibi98 a răspuns:

Poti sa-i pui un lacat dragut, sa pui strasuri pe el. Coperta sa fie din mai multe bucatele colorate(culorile tale preferate) din reviste sau carti. Pe ele poti desena numele tau in graffiti cu un marker permanent. Pe prima pagina pui poze cu tine, familia si prietenii tai, iar apoi te descrii. Totul despre tine. Poti face desene, poti compune versuri, iti poti nota orice: cum ar fi o melodie sau un gand care nu trebuie uitat. Scrii ce ti se intampla, ce ai pe suflet etc. Poti sa iti si imparfumezi jurnalul. Parfumul tau preferat sau diferite esente(vanilie, lavanda, portocale, scortisoara. ce iti place tie). Cat despre cheita, poti sa o faci lantic. Sper ca te-am ajutat. Bafta!