| Angel18Inna a întrebat:

Vreau sa-mi fac un nou tatuaj, ce idee imi dati? Cea mai buna idee valua funda...

Răspuns Câştigător
| adryan_6339 a răspuns:

Parerea mea... sa-ti faci un "trandafir" pe funduletz sa aiba alti ce sa pupe rolling on the floor ...sau un fluturas pe picior :* bfta

2 răspunsuri:
| bnad a răspuns:

Cand iti faci un tatuaj cel mai important e sa-l faci pentru tine, si sa semnifice ceva pentru tine. Nu sa-l faci pentru toata lumea sa-l vada neaparat toata lumea ca asa e cool, ca are si Megan Fox ca are si nu stiu ce vedeta mioritica sau internationala. Deci nu procedezi bine pentru ca intrebi pe altcineva ce ar trebui sa iti tatuezi. Tu sti ce iti place, ce te reprezinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tatuaj îl faci dacă semnifică ceva pentru tine...este definitiv!