| sorinfdr a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de un tatuaj misto

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Chipul lui Iisus pe muschi la mana, Un tigru pe brat, un personaj din Star Wars{de exemplu Darth Vader}, o stea, o coroana de rege.Nu mai am idei, sper ca te-am ajutat! Pa.

4 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Multumesc pentru fundita!

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Fă+ti un mâţ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-as face un tatuaj, mi-as tatua o cruce pe frunte si putin mai jos de ceafa o svastica, iar pe umarul stang semnul de la Spetznas (SS).

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Sunt multe tatuaje "misto" iti poti face o cruce acele maini care tin o rozarie(asta daca esti crestin)
Daca vrei unul "epic" iti poti tatua un joint pe degetul mare iar cand il pui la gura sa para ca fumezi sau ceva care sa se potriveasca cu trasaturile corpului tau.De exemplu daca ai o cicatrice(permanenta) iti tatuezi un cutit care pare ca taie acolo(doar in exemplu nereusit, te poti gandi tu la ceva mai bun pentru ca tu iti stii trasaturile corpului mai bine :)) ). Poti incerca si tatuaje 3d sau ceva de genul asta http://2.bp.blogspot.com/......tattoo.jpg

Sau poti face acel peste dragon (are si o poveste poti cauta pe internet)
Alte idei nu mai am. sper ca te-am ajutat :D