| Amy1 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un piercing in buza inferioara in coltul drept.Insa mama mea nu ma lasa deoarece zice ca nu vrea sa umblu cu gaura in buza.Intrebarea: gaura se vindeca daca nu mai bag o lunga perioada piercingul in ea?

Răspuns Câştigător
| Carmenssyta a răspuns:

Si eu vroiam exact acolo unde vrei si tu.Mama a spus ca nu o sa se vindece gaura chiar daca nu mai port pirce-ul. Ea zice sa nu imi fac lucruri care sa le regret mai tarziu.Acum m-am razgandithappy

1 răspuns:
| abynutz a răspuns:

Nu, gaura nu se vindeca si, ascult-o p mama ta ca ea are mare dreptate si o sai multumesti candva...