| m_5906 a întrebat:

Vreau sa mi iau un caine ce nume sa i pun si ce rasa

6 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Nume jhon rasa dobermanwinking

| Bubuu a răspuns:

Un samoyed este foarte drăguţ! Nume... fulg de nea,bulgăraş,jazz,jeff,lăbuţă,pufu,puffy, pufulete, rocky...

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Claudiu2011 a răspuns:

Cel mai inteligent caine este Ciobanesc germanul(lup) sau facut teste din cauza asta politistii au ciobanesti germani. Poti sa i pui numele Rex(asa il cheama pe cainele meu si e ciobanesc german)

| CInEmAx a răspuns:

Nu conteaza rasa, conteaza ca tu sa il placi si sa il iubesti! Iar despre nume nu stiu ce sa zichappy

| iberostar a răspuns:

Eu am un caine boxer si se numeste Max...este o rasa foarte buna pentru copii deoarece sunt jucausi chiar foarte si in ciuda faptului ca stau la apartament nu ne-a facut probleme decat atunci cand era pui si isi schimba dintiibig grin oricum iti recomand rasa asta...bafta la aleswinking

| pinkangel21 a răspuns:

PAI ai putea sa-ti iei un ciobanesc german si daca ii mascul sa-i spui
Lucky sau daca e fetita Daisy