| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou. ce imi recomandati?laughing

11 răspunsuri:
| dailydaisy07 a răspuns:

Corby

| mihaela_8362 a răspuns:

Samsung star. E la modahee hee. Alb e jmeq :X:X thinking Samsung omnia 2 happy Touch`urile se poarta acumbig grin

| Candy_8357 a răspuns:

Corby

| Arfina a răspuns:

Pai. nu stiu daca sunt persoana potrivita sa iti raspund la aceasta intrebare, din moment ce ai spus ca nu vrei unul de fite. Eu am 2 telefoane de fite laughing, si anume un iPhone si un BlackBerry Bold 9000 love struck love struck un iPhone ajunge la 20-26 milioane, iar BB la fel. Insa merita banii pe deplin. love struck Prin urmare, iti recomand un iPhone sau un BlackBerry Bold 9000! Poate ne anunti si pe noi ce te`ai decis sa iei love struck :*

| n0bodywants2b3l0nely a răspuns:

Nokia 3100 :p

| n0bodywants2b3l0nely a răspuns:

Nokia 3100 :p
Sau nokia 1112batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau sa fie la moda! nu vreau fite!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nokia 5310 :]

| alexandra007 a răspuns:

Corby, e ff practic. am si eu. ai la el 3 carcase un incarcator + carsi