| djloveaddict a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon pe ecran tactil dar nu tsiu care...cine imi da cele mai frumoase telefoane sau cele mai buna ia vot si funda ceilalti vot

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Conteaza ce vrei sa faci cu telefonul ala.Mie mi-a trebuit unul simplu si rezistent, asa ca acum un an mi-am luat un corby.Ecranul tactil e surprinzator de durabil iar bateria la fel.Baftawinking

4 răspunsuri:
| KrazySmile a răspuns:

In primul rind ar fi bine sa fie Nokia pentru acestea sun cele mai bune telefoane(in opinia mea). Deci exemple:
Nokia c5-03
Nokia 5800
Nokia 5230
Nokia c3
Nokia c3-01

| KrazySmile a răspuns:

IPhone 4S-telefonul ideal(funda)

| deea_2716 a răspuns:

Samsung galaxy s 2, Nokia 5250, Gigabyte g-Smart S1200, iphone.

| xoxogossipgirl30 a răspuns:

Cele mai faine-s Samsung Galaxi S II, Iphone, HTC.thinking La Iphone sunt mai multe si la HTC, deci ai de unde alegehappy uite-te pe site-uri, du-te la magazine si intereseaza-te :* happy sigur vei gasi multe si vei avea de unde alege.