| Horiatud a întrebat:

Ce telefon sa iau cu cel mai mare ecran, sa coste 300-400 lei. Sa fie cu ecran tactil.

Răspuns Câştigător
| Caracter3 a răspuns:

UTOK 400D
Smartphone cu ecran de 4" și procesor performant Dual Core
Perfect pentru multitasking, jocuri sau convorbiri lungi
Dual SIMDual SIM
44"
Dual CoreDual Core
5 MP5 MP
4 GB4 GB
Garantie extinsa ~ extinde garantia la 5 ani, prin aplicatia Garantie preinstalataGarantie extinsa
Seenow Filme&TV ~ inregistreaza-te in aplicatie si primesti, bonus, un abonament de o luna de zileSeenow Filme&TV
Elefant eReader ~ aplicatie preinstalata. Experimenteaza lectura digitala! Elefant eReader
100 carti preinstalate ~ deschide aplicatia Elefant si importa toate eBook-urile pentru a te bucura de lista completa a titlurilor100 carti preinstalate
Cartela SIM Orange PrePay ~ Smartphone-ul vine la pachet cu o cartela SIM Orange PrePay pe care este activata optiunea cu: 200 MB internet pe mobil, 125 minute si SMS nationale si internationale, 3000 de minute in retea, SMS nelimitat in retea.Cartela SIM Orange PrePay

Accesorii

Husa piele sintetica 3.5-4'' 420B
Husa piele sintetica 3.5-4'' 421B
Husa piele sintetica 3.5-4'' 422B
Husa neopren 3.5-4'' 430N
Folie Protectie Crystal Utok 400D
Folie UTOK 400D
MicroSDHC C10 8GB

399, 00 lei
ADAUGA IN COS
Adauga la Wishlist
Transport gratuit inclus

seria 400

UTOK 450D
UTOK 470Q
UTOK 430Q

FOTO/VIDEO REALIZATE CU UTOK 400D FOTO/VIDEO REALIZATE CU UTOK 400D
CARACTERISTICI
SPECIFICATII
COMENTARII
SUPORT & AJUTOR

Videoclip realizat cu UTOK 400 D
Fotografie realizată cu UTOK 400 D

Caracteristici
FOTOGRAFIAZĂ ORICÂND

Cum smartphone-urile au înlocuit aproape în totalitate camerele foto compacte deoarece oferă posibilitatea de a publica instant fotografiile pe rețelele sociale, UTOK 400D vine dotat cu o cameră foto de ultimă generație.

Aplicația camerei foto iți permite modificarea multor parametri, printre care și balansul de alb, expunerea sau valoarea ISO. Astfel, instantaneele realizate vor reflecta personalitatea ta.

De asemenea, funcția de detecție facială te va ajuta să focalizezi mai rapid chipurile celor dragi.

FOTOGRAFIAZĂ ORICÂND
Eu zic ca merge!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Era greu sa pui un filtru pe eMag?
http://www.emag.ro/......0-si-400/c