| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa mi-o pun cu i4mv3rsatu si nu stiu daca sa accept propunerea lui cu noi 2+ un prieten de-al lui, sau sa il conving sa accepte propunerea mea cu noi 2+ o prietena de-a mea... voi ce >ziceti?:

(pentru admini va rog mult sa imi postati intrebarea)

2 răspunsuri:
| Kaya_1133 a răspuns:

Eu zic sa ii luati si pe prietenul lui si pe prietena ta smug toti versatii fac menage a quatre

| sandix3130 a răspuns:

Pai...eu daca as fi in locul lui as alege propunerea ta. Si nu cred ca ai mult de lucru ca sa il convingi. tongue