| florina15 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb parola de la mess si am intrat pe forgot your password si cand am ajuns sa scriu may alternate ID habar nu am nici nu stiu daca am asa ceva ce-i ala? si daca il am nu-l stiu cum aflu care este? va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| SinyDeiu a răspuns:

Cand faci un cont de mess la sectiunea optional iti cere sa scrii un alternate mail(respectiv ID),insa, daca tu stii parola curenta, si doar vrei sa o schimbi intri la messenger(din stanga din colt) si dai My Account Info
acolo dai pe change your password
succeswinking