| κλάους a întrebat:

Vreau sa nu ma mai gandesc la fete. Adica vreau sa imi iasa din cap gandul "Vreu o prietena", cum pot face asta? In tot ce fac trebuie sa ma gandesc si la asta...deci nu mai rezist cu problema asta...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că ai ajuns la această concluzie pentru că ai fost trădat, dezamăgit de prea multe ori... îmi pare rau dacă aşa a fost!
Sinceră să fiu suntem oameni nu poti trăii fără iubire... cel puţin eu la această concluzie am ajuns.
Nu cred că există vreo soluţie pentru a uita acest gând că-ţi doreşti o prietenă...doar dacă vei avea un serviciu în deplasare, aşa vei trăii pe cont propriu şi nu vei avea timp să-ţi mai faci prietenă, ca de exemplu şofer pe tir... mereu vei fi în deplasare. Era un user pe aici care nu-şi mai dorea o iubită, nu-şi dorea o soţie pe viitor, a spus clar şi raspicat ca el va trăi singur.
O zi faină în continuare şi sper că m-am făcut înteleasă! happy

1 răspuns: