| mirelaAAa1982 a întrebat:

Vreau sa plec / emigrez in Anglia sa invat si sa muncesc in UK. Am auzit ca ai nevoie de permis de munca, de yellow card ( card galben ) ca sa poti sa muncesti legal in Marea Britanie. Am dat cateva email-uri si am gasit pana la urma o firma din Anglia care ma poate ajuta.

compania este : eamigrationconsultancy.com

Intrebarea mea este : plecat cineva cu compania asta in Anglia?

1 răspuns:
| mitsufball a răspuns:

Fratele meu este si acum in Anglia si inca nu a primit acel permis de munca, lucreaza la negru deocamdata dar singer cred ca este o mare pacaleala aceasta companie!