| MT_Gabriel_1995 a întrebat:

Salutare!
Caut un loc de munca in strainatate ..de preferat in Europa, eu ma gandeam la o spalatorie auto in Anglia dar nu as spune nu nici la o ferma de animale sau ceva asemanator.
Am gasit de ex aici o oferta interesanta dar nu gasesc un numar de telefon sa apelez. http://www.myjob.ro/......6609.html.
Ma puteti ajuta va rog cu niste oferte de munca?
Eu de loc sunt din apropierea orasului Pascani, jud. Iasi si ar conta mult locul de intalnire cu firma in cauza care expedieaza muncitorii.
Am permis de de conducere de un an, categ. B (11.000) km rulati cu masina proprie.
Nu sunt fumator, nu beau alcool... vreau doar sa-mi fac un rost in viata pe picioarele mele.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
| VasileLionofAtlantic a răspuns:

Incearca pe Google.