| Madutzza98 a întrebat:

Vreau sa scapt de cosuri prin remedii naturale, simple, si daca se poate de facut acasa happy ♥♥
Va rog ajutati-ma puppy dog eyes

Funda♥

3 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Daca vrei sa scapi de cosuri cel mai indicat este sa renunti a mai manca prajit, eventual si ciocolata /energizant. Un tratament foarte bun, este masca combinata cu lamaie si menta. E imposibil sa nu scapi de ele folosind aceste etape. Daca vrei cu adevarat sa renunti la ele, trebuie si putin efort. Bafta :]

| IrinaAniri a răspuns:

Masca din malai si miere nezaharisita

| Poxiie a răspuns:

Apa cu sare.