| croissant a întrebat:

Vreau sa schimb parola de mess cuiva cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| Gabitsaaa a răspuns:

Buna. Sper sa te ajut. happy
Uite urmatoarele etape :
1. Intri pe id-ul respectiv.
2.Scrie sus " messenger " dai acolo
3. Dai la " My Account Info"
4.Acolo iti apare id`ul ei dupa care bagi parola actuala...
5. Dai "enter "
6. La "Sign-In and Security" scrie " Change your password - dai acolo
7. Scrie "Enter your Current Password:" - bagi parola actuala
Choose a New Password: Scri parola care vrei sa o bagi ( cea noua )
Confirm your New Password: Scri din nou parola cea noua
8. Dai "Save "
Sper ca ai inteles!

5 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Intrii pe acea adresa, apoi respecti cateva chestii.iti voi da pasii

1.intri in adresa ta de mes

2.Messenger ( sus de tot la mess)

3.My Account Info

selectezi din pagina care se deschide Change password

scrii parolele, si aici te descurci uh

| SimoooSven a răspuns:

Inainte sa intri pe mess. undeva jos scrie get a new yahoo id
si forgot pasword... apesi la forgot pasword.de acolo e simplu
funda?batting eyelashes

| AleShHa a răspuns:

Trebuie sa ii sti parola pe care o arehappy
Apoi sa intri pe id acela.
Apoi intri undv si inti da o pag pe net sa scrii parola veche si apoi parola de 2 ori si apoi salvare si gtaahappy

fudintsza

| androne30 a răspuns:

Deci dai la messenger sus-my account info-change your pasword-la current pasword scrii parola care o ai in momentul de fata si in celelalte doua casute scrii parola noua-------fundita?

| sweetydeea a răspuns:

Dai la messanger apoi dai la my account info si apoi ii scrii parola cea veche. apoi dai la change paswoord si acolo schimbi parola [ scuze de cuv care nu`ss scrise corect. funda:?big grin:* ]