| yournameplease a întrebat:

Vreau sa scriu acum, la sfarsit de clasa a8a niste citate semnificative pe camasile colegilor mei. Funda pentru cel care intr-adevar ma impresioneaza.

1 răspuns:
| Danoninooo a răspuns:

Pentru 4 ani impreuna,plini de bucurii, tristeti, si note proaste. Sper ca nu ne vom uita unii pe altii.

Pentru colegii mei sper sa nu uitam momentele frumos petrecute on cei patru ani.Si sa nu se schimbe prea multe.Sa ne amintim cu drag ce faceam in ani ce au trecut, lucruri bune dar si lucruri rele.

Odata de vei sta pe ginduri si te intrebi de ce traiesti? Un tainic glas iti va raspunde SA LUPTI, SA SPERI si SA IUBESTI! Cu drag trimit si eu aceste cuvinte mai departe.

Viitorul tau in flori sa-ti fie
ori pe unde vei umbla
si toata lumea sa vorbeasca
despre fericirea ta.

Viata e ca o ora de mate in care aduni, scazi, inmultesti, imparti si la un moment dat iti dai seama ca ai gresit. Asi vrea sa o iei de la inceput dar e prea tarziu... S-A SUNAT!

[sper ca te-am ajutat. pupici kiss fundita, te rog? sad ]