| Cocoapuff a întrebat:

Hey TPU!happy Ma puteti ajuta cu niste citate pe care sa le scriu in albumul de sfarsit de a 8-a al colegilor? puppy dog eyes cele mai frumoase primesc funda! happy

2 răspunsuri:
| Roses a răspuns:

Cand vei fi mireasa si prin flori vei trece, sa-ti aduci aminte ca am fost colege.

Doar unul stiu, dar daca imi mai aduc aminte iti spun.winking

| drhotzu a răspuns:

Pai: norvegienii au o vorba "nu conteaza ce faci in viata atat timp cat faci ceva",
"don`t be a fool stay in school",
"grijile sunt ca un balansoar, iti dau ceva de facut, dar nu ajungi nicaieri"
"Don't be a fool, wrap your too (nu fi prost protezeaza-te, dar isi pierde farmecul cand traduci)"
"You shouldn't take life to seriously. You'll never get out alive!"
"daca te gandesti constant la viitor, cam uiti de prezent"