| KazooForYou a întrebat:

Vreau sa stiu ceva...Deci eu downloadez ceva de pe net... acel "ceva" se instaleaza in C:/ si eu as vrea sa se instaleze in D:/ Cum pot face sa se instaleze in D? dau funda.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| necdannec a răspuns:

C:\ este partitia de bootare adica de acolo pleaca windowsu cu toata suita de programe, de aceeia e recomadat sa instalezi acolo, daca vrei sa instalezi programe in alta parte cand instalezi alegei calea acolo unde iti arata " C:\Program Files\"in loc de calea aceasta ii poti pune D:\Kituri\ desi cum am mai zis nu e recomandat. Succes