| hagi19 a întrebat:

Vreau sa stiu cu ce se trateaza acneea!

Răspuns Câştigător
| diidii a răspuns:

Trebuie sa te spel mai des pe fata cu un exfoliant, sa folosesti o crema hidratanta.Sau daca e ceva mai grav stiam ca cel mai bun medicament importiva acneei este zyneritul.
fundabatting eyelashes?

3 răspunsuri:
| TheSpecialOne a răspuns:

Fara dulciuri(eu faceam de la cacao) si fara masturbare(am auzit ca si de la ea pot aparea dar nu am experienta ca si cu dulciurile)

| alinac a răspuns:

Trebuie sa te duci la un dermatolog...el iti va spune cu exactitate despre ce este vorba si iti va recomanda ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intrebi la farmacie.iti recomanda niste creme in functie de tenul tauwinking.in plus, mai tine si un pic de regim:mai putine dulciuri, grasimi si o ingrijire mai minutioasa asupra tenuluiwinking