| Anomima9889987 a întrebat:

Buna, stiti cat costa un tratament dermatologic? Am o problema cu acneea si vreau sa stiu ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Consultatia este gratuita daca esti asigurata iar tratamentul difera de la medic la medic, de la farmacie la farmacie. Este foarte greu sa iti ofere cineva strain aceasta informatie. Mergi la medic si vezi apoi costurile tratamentului. Parerea mea, e ca oricat costa, trebuie sa iti tratezi problema.

| aXy99 a răspuns:

Cateva sute de lei, depinde de tratament. Du-te la dermatolog si vezi ce rezolvi. Pastilele, din cate imi amintesc, sunt compensate partial de catre casa de sanatate. Cremele si gelurile, nu.

| PainTech a răspuns:

Din experienta :
100 de lei consultatia
100+ de lei tratamentul

| queneen a răspuns:

Mai intai mergi la dermatologic iar el iti va da un tratament bun pentru tenul tau, nu lua orice de pe internet pentru ca s-ar putea sa nu te ajute asa mai bine mergi la dermatolog
Si acolo la dermatolog trebuie sa platesti intre 100-200 lei consultatia
Multa sanatate!