| Andreeutssaaaaaa a întrebat:

Vreau sa stiu cum imi pot indrepta parul fara a folosi placa... fundalove struck

4 răspunsuri:
| Ralucutza a răspuns:

Cu peria si feonul big grin

| MeridianDolce a răspuns:

Spalate pe cap apoi dupa ce te caltesti mai caltestete odata la varfuri daca iti ramne drept da pe tot kapul lasa-l sa se usuce asa aa aproape era sa UIT piaptaneate intai pentu ca dupa aia daca te piepteni nu o sa mai fie dreptsad

| Andreeutssaaaaaa explică:

Mony_5165 da-mi id-ul tau sau spune-mi unde gasesc acea solutie de peste si cum se numetsewinkingTe rooggggg

| Mony_5165 a răspuns:

Mai exista osoluti sa nu iti arzi parul de loc si sal indrepti cu placa...gasesti in rala o solutie facuta din peste care o aplici cand fac baie incearca efoarte buna si ieftina