| BillK1 a întrebat:

Vreau sa stiu cum se da o fundita pe TPU? thinking

mesc mult! >:d< kiss

Răspuns Câştigător
| nirvanacartof a răspuns:

Buna, aℓєχуa.
Vezi ca langa orice intrebare arata o fundita unde scrie acorda fundita sau ceva de genu...
Dar vezi ca langa raspuns e o fundita. Dar sa stii ca unor utilizatori noi nu merge s ale funda deoarece sunt noi si nu au destule raspunsuri/intrebari.
Funda?laughing
O zi buna, MariaTPU.

1 răspuns:
| Fαntαsy a răspuns:

Pai.
dupa ce ai pus o intrebare, o sa ai si cateva raspunsuri sub ea. (ca mine smug )
langa fiecare raspuns primit, in dreapta o sa ai o funda pe care scrie "Declara raspunsul castigator". Dai acolo si uset-ul va primi o fundita pe profil happy

cam atatwinking