| superrgirl a întrebat:

Cum sa stiu ca un baiat ma iubeste? mesc

Răspuns Câştigător
| Dek a răspuns:

Iti spun multi iti vor spune,, Dupa privirea lunaga" bla bla bla...Sunt baiat stiu cum ma comport cu fata pe care o plac si iti spunbig grinbig grin Ma uit frumos la ea o salut de cate ori o vad, o ajut daca are nevoie de ceva cand sa uita la mine ii zambesc, ma bag in vorba cu ea. Dar fiecare baiat e altcumva

6 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Raspunde-ti la intrebarile astea si vei vedea singura?
1. s-ar certa cu toti prietenii lui doar ca sa-ti ia apararea?
2. iti spune mereu cat esti de frumoasa si de speciala?
3. te-ar lua cu el peste tot? se mandreste cu tine?
4. te ajuta mereu, chiar daca nu ii ceri ajutorul?
5. iti face tot felul de cadouri?
6. observa orice schimbare de-a ta indiferent daca e vorbas despre cercei sau despre o coafura noua?
7. iti face toate poftele?
8. Daca tu ai vrea te-ar lasa
Daca da inseamna ca te iubeste cu-adevarat.

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Raspunde-ti la intrebarile astea si vei vedea singura?
1. s-ar certa cu toti prietenii lui doar ca sa-ti ia apararea?
2. iti spune mereu cat esti de frumoasa si de speciala?
3. te-ar lua cu el peste tot? se mandreste cu tine?
4. te ajuta mereu, chiar daca nu ii ceri ajutorul?
5. iti face tot felul de cadouri?
6. observa orice schimbare de-a ta indiferent daca e vorbas despre cercei sau despre o coafura noua?
7. iti face toate poftele?
8. Daca tu nu ai fi fericita alaturi de el si ai vrea sa fi cu altcineva te-ar lasa sa pleci doar pentru a te vedea pe tine fericita?
Daca da inseamna ca te iubeste cu-adevarat.

| midnight a răspuns:

Ceri imposibilul.sunt oameni si oamnei. niciodata nu poti sti ce-i in mintea unui om. unii sunt draguti in timp ce altii te tachineaza sau sunt rusinosi. ai grija sa nu interpretezi gresit

| sMotionless a răspuns:

Pai vei observa ca va face ori ce ca tu sa fi fericita si daca e mai timid le va spune prietenilor cei mai apropiati ca te place! MULT noroc:*

| Nebunatikaa a răspuns:

Pai iti dai seama. K se da la tine < Cv de genu`:X

| Geoo28 a răspuns:

Sti ca te iubeste atunci cand vrea sa va vedeti foarte des. vrea sa stai mereu cu el. iti face cadouri. te ajuta si te sprijina mereu. este bun cu tine. te face sa te simti perfecta :X intr-un cuvant. jumatatea lui