| Yadzya97 a întrebat:

Vreau sa stiu daca produsul Henna este de incredere si daca merita folosit...(cumparat). Vreau parerile voastre ce credeti?

5 răspunsuri:
| pufosenieadorabila a răspuns:

Buna! daca cumva vrei sa iti faci un tatuaj cu henna. nu iti prea recomand, si eu acum o saptamana am vrut sa imi iau mi.am facut tatuaj si mi.sa iritat si nu s.a facut deloc bine m.am dus la dermatolog.nu prea iti recomand daca esti sensibila la inceput incearca un tatuaj mai mic! se mai foloseste si pe par depinde la ce vrei?! vot macar sau funda?

| pufosenieadorabila a răspuns:

Pai pentru colorarea parului sa nu iti afecteze mai mult pielea capului nu stiu daca vrei te dai asa usor nu de la radacina. mai bine te vopsesti. cum vrei funda?

| pufosenieadorabila a răspuns:

Imi dai funda ?

| Yadzya97 explică:

Nu, eu ma refer la colorarea parului...

| Yadzya97 explică:

Nu,eu ma refer la colorarea parului...