| chemicalX a întrebat:

Vreau sa stiu daca se mai face desen si latina in a 8. Am primit carti de desen, ne-a dat orarul si din pacate nu se afla desenul in orar.

11 răspunsuri:
| Elle2117 a răspuns:

Da, normal ca se face
si nu iti face griji orarul se schimba si veti avea desenhappy

| Maria_8157 a răspuns:

Si eu sunt tot a 8a si se face si desen si latina.Probabil ai uitat sa notezi tu desenul in orar sau poate l-a omis dl diriginte.:*

| Eff a răspuns:

Latina sigur se face.
Desenul depinde de la o scoala la alta. Normal ar fi sa faci.
Eu intr-a opta faceam o saptamana desen, o saptamana muzica.

| chemicalX explică:

Pai nu am omis nimic sau am gresit am verificat cu colegii si nu scrie desen, eh ma rog, s-a mai zis ca se schimba oraru` happy

| greenapple a răspuns:

Orarul e temporar! Au profitat de ocazie si faceti mai multe ore de mate, romana sau altceva!

| Xonia a răspuns:

La noi e la fel.Si o saptamana se face muzica, cealalta desen.Pentru ca ar fi prea multe ore intr-o saptamana, si de aia se face o saptamana una, o saptamana alta.Si eu tot a 8a am trecut acum.SI fac si latina.

| Juliebelle a răspuns:

Pai posibil sa faci o saptamana desen sh o saptamana muzica:X

| Catta a răspuns:

Si eu sunt a 8 a si ne-a spus ca o sa facem un semestru muzica si unul desen.
Asa ca stai linistitawinking

| Fluturemov a răspuns:

Orarul acesta se va schimba oh go on eu prin cls a 8a cred ca am facut aman2... adica mai mult ca sigur tongue

| pwp a răspuns:

Eu am desenul o data la 2 saptamani!

| chemicalX explică:

Multumesc tuturor! asvrea sa va dau funda tuturor, dar nu pot pentru ca toti ati raspuns la fel.
@Elle
@Maria
@Butterfly
@linn`doll
@greenapple
@BuBu*Ruza
@Cata
@Lady Blue
@DeeDee
@pup
mersi ca m-ati ajutat!:*>big grin