| saidlaura a întrebat:

Vreau sa stiu la eurovision de ex. daca primesti trofeul pe un an anul urmator castigatorul da trofeul pe care el l-a castigat castigatorului sau e alt trofeu?

Răspuns Câştigător
| IulyaN_2743 a răspuns:

E alt trofeu e logik nuh? Pentru ca de exemplu : Zic si eu asa daca tu ai participa la eurovision prin intamplare si ai castiga ti`e ti-ar conveni sa dai trofeu inapoi anul viitor? Doar ca te invita anul viitor si o sa zica la sfarsitul concursului domnul X a castigat anul trecut la euro vision iar domnul Y a castigat anul acesta!
Ceva de Genu parerea mea

Funda?

2 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Este altullaughing
Fiecare castigator isi ia trofeul acasa.

| mada2396 a răspuns:

E alt trofeu