| baam a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum fac sa imi dispara de pe facebook adresa d mail.[adica cand intru p pagina principala si nu sunt logata(nici nu e dat acolo sa fie mem. adresa)imi arata acolo in casuta respectiva adresa de mail si nu stiu ce sa mai fac sa o sterg, sa nu imi mai apara...plaz HELP! FUNDA:*:X

1 răspuns:
| superDezastrul a răspuns:

Sal.te duci in dreapta sus unde scrie contul meu. apoi dai clic pe seteri de confidentialitate apoi este o lista pe mijloc si sub ea scrie personalizarea setarilor dai clic acolo appoi te duci jos jos si vezi ca ai adresa acolo si in dreapta scrie cine o poate vedea.doar prietenii. toata lumea etc.tu dai clic si schimba la personalizeaza.si asa nu o mai vede nimeni. o zi placuta sper ca ti-am fost de ajutor.