| georgyanna_7206 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum schimb numele de la facebook am 4 nume deja folosite cum fac sa le sterg sa pun altu ca imi zice ca am deja 4 si numai pot folosi cum fac sa le sterg sau sa pun altu

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

NU se mai poate! Deja ti-ai epuizat toate numele! Uite ce scrie Facebook-->Retineti faptul ca, puteti schimba numele de utilizator o singura data->tu ai schimbat de 4 ori! Aceasta schimbare e considerata definitiva iar dumneavoastra nu veti mai putea modifica numele. Pentru a afisa un alt nume pe care vreti sa-l folositi, de exemplu numele dinainte de casatorie, va rugam sa accesati pagina Setare Cont. http://www.facebook.com/editaccount.php
Bafta!