| Andreea_6517 a întrebat:

Cum pot sa sterg un nume de al meu de p facebook? adica cand vreau sa-mi schimb numele zice ca am folosit prea multe si numai merge. cum fac sa sterg unu dintre ele?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai ai cum! Lasa numele pe care il ai acum! Nu este ca pe HI5 sa schimbi numele de cate ori vrei tu! Abia peste 3 luni mai ai voie o singura data!
Uite ce scrie Facebook!
Va puteti schimba numele de utilizator din fila Setari a paginii dvs. Setari Cont. Accesati „Nume utilizator" si apoi „Schimba". Apoi urmati idicatiile de pe ecran. Retineti faptul ca, puteti schimba numele de utilizator o singura data.
Ce fac daca am scris numele utilizatorului gresit?
Utilizatorii trebuie sa apese butonul „Confirma" pentru a finaliza selectia. Dupa confirmare numele nu mai poate fi schimbat.
(deci:ei zic ca te lasa o singura data ->si tu l-ai schimbat de cateva ori pana sa-ti apara ca ai folosit prea multe nume)
Bafta!