| annemarie_9916 a întrebat:

Vreau sa stiu tot ce stiti despre clanul Preda si "micutele" lor atacuri! Va rog!

2 răspunsuri:
| TabooR a răspuns:

Pai din ce stiu odata sa batut cu ce-i din clanul lui Pian chiar la piata rahova intr-un cazino iar intr-un mall cand sa batut cu BGS wow stiu ca atunci in vremea aia a fost cam mereu pe la tv a fost intr-adevar o adevarata bataie...cam atat stiu bine nu este foarte mult dar ma rog am spus tot ce stiam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un grup din clanul preda sta; la 3 case de mine, in niculesti si s-au batut acum cateva zile la un vecin in curte
atat stiu