| MiSsDaRkY a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva important.Ati muls vreodata o o... o... PISICA?! rolling on the floorlaughing(lipsa de ocupatie)laughing

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Ce fac unii din lipsa de ocupatie.Tu gandesti? Cum sa mulgi o pisica?

| Emena a răspuns:

Se scrie elena, nici sa scrii nu stii.

| Change a răspuns:

Lipsa de ocupatie? Pai atunci gaseste-ti una caci nu esti amuzant.

| PupicelT a răspuns:

Da! Cand eram mica si n`aveam minte. laughinglaughing)

| RoooneyThePuf a răspuns:

Sincer nu...dar cand o sa reusesti asa ceva sa-mi dai un mesaj, ca vreau si eu sa gust laptele.laughingsmug

| RoooneyThePuf a răspuns:

MiSsDaRkY,trebuia sa pui si tu intrebarea la T/A,ca asa,la adolescenti se intelege altcevalaughinghappyDeci, eu n-am muls niciodata una, dar tu?big grinhappy

| MiSsDaRkY explică:

EmElana se vede ca nu ai simtul umorului.era o gluma dar vad ca...