| Ola43 a întrebat:

Vreau sa vad profilul de facebook al unei persoane dar nu ma lasa sa intru pe profilul ei, de exemplu la o poza in care este etichetata nu apare link pentru profil apare doar un simplu nume scris si la comentarii nu imi apare ce zice, parca nu ar exista dar exista, ce as putea face?

6 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Te-a blocat. Intra pe alt cont si uita-te

| Ola43 explică (pentru Chαяtreux):

Faza e ca am vorbit cu aceasta persoana si nu m-a blocat

| Chαяtreux a răspuns (pentru Ola43):

Poate spune asa doar pentru ca vrea sa para amabila, sau are doua feţe. Fa-ti un alt cont si vezi daca ii gasesti profilul. daca il gasesti, clar ca te-a blocat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa intri pe pagina unui amic al acelei persoane, si in lista lui, gasesti persoana care o cauti si dai click pe ea, probabil ea a setat pagina sa vada doar amicii sau poat numai ea. daca persoana respectiva este amica cu tine, inseaman ca aasetat ca postarile sa le vada doar ea, incearca totusi, cum am zis.

| DaRaspund a răspuns:

Nu iti da voie persoana, te-a blocat! fa-ti alt cont si intra, desi e posibil sa fi setat sa o poata vedea doar prietenii si atunci pe degeaba iti faci alt cont ca tot nu vezi fara sa deveniti prieteni!

| Chiper_Vasilica_1974 a răspuns:

Vreau sa vad profilul lui david zora