| criss_5729 a întrebat:

Vreau sa vad ultimul epi. din iubire ascunsa ep.99 va rog multtt::::::::::::::::::::::::::
buna v-ati uitat azi la filmul IUBIRE ASCUNSA ULTIMUL EPISOD 99
a fost super in viata mea nu am plans atat cat am plans la episodul acesta
mi-as dori sal revad sa il vada si maica mea imi daii linkul de unde pot sal il vad rog
la toti voturi si cel mai bun rasp. funda

2 răspunsuri:
| denyel a răspuns:

Poftim : linkul...e pe parti. gasesti tu pe acolo :)

http://www.youtube.com/watch?v=IuFbjtKlPq8&feature=player_embedded

| redix_1609 a răspuns:

A fost super ultimul episod! Nu voiam sa se termine asa dar ...asta este dac vrei sal revezi uitate maine dimineata la ora 4...