| Anutza_9378 a întrebat:

Vreau sfatul vostru in legatura cu o problema: de cand aveam vreo 11 ani (acum am 15) cand mergeam la tara veneau la mine niste vecini:2 baieti si o fata(sora unuia dintre ei)...asa si pe atunci eu eram prietena unuia dintre baieti si am avut o relatie de lunga durata(cam 2 ani) da nu fakeam prea multe doar ne pupam pe buze( am uitat sa mentionez ca el este mai mare cu 2 ani) si nu neam mai vazut un timp. acum cateva luni am fost impreuna cu el dar neam desp din cauza unor prostii dar eu ink il plac fff mult si vreau sa ma impac cu el. dar am facut alta prostie, m-am comb cu prietenul lui(mai mult ca sa vad daca e gelos) dar il vreau inapoi pe el... dati-mi un sfat
va roog!
fundita pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| BlueRose1 a răspuns:

Pai im primul rand cred ca ar trebui sa te desparti de prietenul lui si dupa sa ii spui ca ai fost cu el doar ca sa vezi daca e gelos sau ii pare rau ca v-ati certat si daca nu vrea asta e nu il poti obliga inceri sa il uiti si poate ramaneti prieteni :*