| Schrotter54321 a întrebat:

Vreau sfaturile baietilorhee hee. Ce detestati ce va place la fete, ce gen de fete urati, Ce va atrage la o fata, si cum ar trebui sa se poarte ea ca sa va fie pe plac?

2 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

Hey!
Detest minciuna.
Pai imi place sa se poarte frumos.
Fetele care injura si se poarta urat, poate sa se poarte cu mine ca cu un bibelou dar daca iesi cu ea pe undeva si incepe sa injure etc...
Vocea cel mai mult imi place la o fata.
Normal cu sa se poarte altcumva...decat sa se prefaca... mai bine nu tongue
Multi or sa zica trupul, sanii etc...ca le place sau ii atrage.
Pa, pa.

| nonameeee a răspuns:

Imi place ca fata sa faca sex de la prima intalnire. Daca nu face sex e useless. Da impresia ca habar n-are despre ce e vorba.nimeni nu sta cu o tipa care nu face sex.