| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sho niste status gen "Azi te urasc, Si te iubesc! Si chiar te urasc, fiindca te iubesc!; x.Si simt asa, din vina ta.Aceleasi`sentimente ce schimba viata mea! love struck"...mai mdak se poatebig grin

fundalove struck!

1 răspuns:
| Andra_5745 a răspuns:

Iubeste ' o! Nu'mi pasa! Pastreaz ' o de tot! Iar pe mine. Priveste ' ma si linge ' te pe botbatting eyelashes!

Iubeste`o pana mori! Ca o fata ca ea nu o sa gasesti de 2 ori:X

# Hai tacii! :* Shht don't tell anyone Nu te mai ascult happy Il iubesc` si PUNCT love struckx si mai am. funda?