| BoOoMbOnik a întrebat:

Vreau si eu blog. uri care sa contina poze frumoase cu fete brunete. Poze care sa fie facute de preferabil in casa sau undeva sa fie mai obisnuite nu peisaje sau chestii din astea. Funda pentru cele mai multe si frumoase poze si blog.uri.Multumesc

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik explică:

Esti tu asa sigur / sigura? E pentru un concurs de fotografii desteapto sau desteptule!

| foreverуσυηg a răspuns:

Daca ma gandesc mai bine la ce vrei sa faci cu acele poze. Am gasit raspunsul happy. Tu vrei cumva sa te dai drept altcineva? happy