| cristal_7578 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe idei pentru cadouri de majorat(fata)...ms:*:*

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nimic costisitor. In principiu gestul conteaza. Avand in vedere ca fetele iubesc florile, ii poti darui o floare si un sincer "la multi ani".
Daca tot vrei sa -i daruiesti o mica atentie poti apela la un ursulet de plus, menit sa reaminteasca existenta unei amice, prietene, veritabila.

| Rukhsandra a răspuns:

Ceva din argint sau aur... daca ai un buget maricel si esti buna ptrietene cu tipa

| alexa18 a răspuns:

Buna, pai poti lua:
-I-pod
-parfumuri ( ceva mai scumpe daca e pentru majorat)
-trusa de machiaj
Lucruri din astea dar sa fie frumoase si sa i se potriveasca.
Pa, pa!

| mikey a răspuns:

Pai depinde de varsta.

| marian19 a răspuns:

Pai... ai putea sa cumperi o bratara faina de argint si niste flori sau un ceas super fain happy