| raluzz a întrebat:

Luna aceasta merg la un majorat la un prieten apropiat. Vreau niste idei de cadouri, ceva mai diferit, nu parfum sau ceas. Dau funda pentru cele mai bune idei. big grin

5 răspunsuri:
| CoMyYySiAtat a răspuns:

Nu stiu sa-ti zic un cadou special...dar poti sa-l faci tu sa devina special happy
O sa-ti dau un exemplu:
La majoratul prietenei mele, un baiat i-a daruit un cadou impachetat in vreo 15 cutii, prima fiind uriasa. Ma rog, in ultima cutie nu a fost cine stie ce, era o maimutica de plus asezata frumos langa un buchet de banane(buchet la propriu, ca bananele erau puse intr-un buchet cu funda si de toate...). Ideea e: chiar daca nu a fost un cadou genial, baiatul, fiindu-i prieten apropiat si-a permis sa faca o mica gluma si a reusit sa creeze o amintire amuzanta pe care nu o vom uita niciodata happy
Deci, concluzia: nu cadoul conteaza, conteaza cine il ofera si modul in care il ofera. Ma rog, sunt sigura ca nu vei incerca chestia pe care ti-am zis-o. Adevarul e ca e un pic aiurea...Dar singura persoana care poate stii ce cadou si-ar dori esti tu happy

| YourQueen a răspuns:

Pana la urma este majorat, poti sa iei ceva care ii placea in copilarie, ceva mai extravagant.O zi buna!:-)

| CMilan a răspuns:

Hm, dacă ți-e prieten apropiat, o idee ar fi: o ramă foto pentru mai multe poze, selectezi câteva poze cu el(mai vechi, mai noi), și îi dai rama foto cu pozele puse.

| Olari_Sveta_1996 a răspuns:

Eu iti recomand sa ei o carte

| claudiaelena18 a răspuns:

Inrameaza o fotografie cu voi doi.