| kitty00 a întrebat:

Vreau si eu cateva expresii englezesti/frantuzesti, daca se poate si englezesti dar si frantuzesti..Stiu ca nu seamana ca o intrebare, insa am nevoie de ajutorwinking. Multumesc mult de tot!

2 răspunsuri:
| aliutza21 a răspuns:

Imi spui ce sa traduc si iti spun nu de pe google sau net

| kitty00 explică (pentru aliutza21):

laughing Pai sincer nu prea stiu ce vreau laughingrolling on the floor Adica, vreau expresii gen ''da, da...if you know what i meanrolling eyes'' sau ''hai pa ma, nothing to do here'' happyraised eyebrowsYou know?